BlackBerryUnified Endpoint Management (UEM)

Єдине керування кінцевими точками та їх безпека

BlackBerry® UEM забезпечує безпечний доступ до Інтернету речей зповним управлінням кінцевих точок та політиками для вашого постійнозростаючого парку пристроїв та д. Завдяки єдиній консоліуправління та надійної безпеки, BlackBerry UEMзабезпечує гнучкість та безпеку застосунків, дозволяючи вашим співробітникамзалишатися на зв'язку та бути захищеними, щоб вони могли працюватипрактично з будь-якого пристрою будь-де.

ІНТЕРВ'Ю З CISO:УПРАВЛІННЯ ПРИСТРОЯМИ В ІТ-ІНФРАСТРУКТУРІ

ЄДИНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ УПРАВЛІННЯ ПРИСТРОЯМИ І ДОДАТКАМИ

Illustration

КРОСПЛАТФОРМІННІСТЬ

BlackBerry UEM підтримує iOS, Android™, Windows 10®, macOS та Chrome OS.

Illustration

ГНУЧКЕ РОЗГОРТАННЯ

BlackBerry UEM масштабується до 25 000 пристроїв на сервер і 150 000 пристроїв на домен, можливе розгортання локально або у хмарі.

Illustration

ЗНИЖЕННЯ ТСО

Мінімальні вимоги до серверного обладнання та ліцензування програмного забезпечення разом із впровадженням BYOD концепції дозволять перерозподілити ресурси ІТ-персоналу.

Illustration

ЄДИНА КОНСОЛЬ

BlackBerry UEM пропонує контроль усіх пристроїв, корпоративних програм та програм від сторонніх виробників з єдиної консолі.

Illustration

ПІДТРИМКА ДОДАТКІВ

BlackBerry UEM підтримує Microsoft® Office 365® для роботи у захищених мобільних клієнтах BlackBerry.

BLACKBERRY SPARK UEM SUITE

Illustration

BlackBerry®Access

Забезпечує безпечний, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача для доступу та подальшої роботи з будь-якими ресурсами компанії (інтрамережа або хмарні сервіси).

Illustration

BlackBerry® Dynamics

Надайте своїм співробітникам свободу працювати з будь-якого особистого пристрою, одночасно захищаючи корпоративні та власні дані за допомогою провідної в галузі контейнеризації.

Illustration

BlackBerry® Tasks

Дозволяє користувачам безпечно створювати, відкривати та пріоритизувати завдання, синхронізовані з Microsoft® Exchange.

Illustration

BlackBerry® Edit

Це універсальне рішення для корпоративних документів, яке спрощує мобільне редагування навіть за наявності або відсутності активного інтернет-з'єднання.

Illustration

BlackBerry® Connect

Пропонує захищений мобільний клієнт для інтеграції з корпоративними системами миттєвої комунікації, присутність, загальний доступ до файлів та редагування документів.

Illustration

BlackBerry® Enterprise BRIDGE 

Забезпечує високий рівень безпеки для безперешкодного використання мобільних програм Microsoft® на платформах iOS та Android™.

Illustration

BlackBerry® Notes

Є безпечним рішенням для створення нотаток та синхронізації з Microsoft Exchange, спеціально розроблене для мобільних корпоративних користувачів.

Illustration

BlackBerry® 2FA

Пропонує кілька актуальних і надійних типів аутентифікації користувачів з високим рівнем безпеки, які підтримують як хмарні, так і локальні сервіси, захищаючи підключення до існуючого VPN-каналу.

Illustration

BlackBerry® Work

Надає функціонал захищеного поштового клієнта, включаючи календар, контакти, мітку присутності, доступ до репозиторій, редагування документів та багато іншого. На відміну від рішень на основі MDM, контейнеризація нового покоління BlackBerry Work захищає всі бізнес-дані на корпоративних пристроях та пристроях Bring Your Own Device (BYOD).

Illustration

BlackBerry® Workspaces 

Найкращий вибір для безпечного зберігання/синхронізації та спільного використання файлів, незалежно від того, чи потрібно забезпечити особисту продуктивність співробітника, полегшити командну спільну роботу або запобігти “тіньовому IT” та витоку даних. При надсиланні документа захист вбудовується всередину файлу за допомогою Data Right Management (DRM) політик.

Illustration

BlackBerry® UEM

Завдяки єдиній консолі управління та надійній end-to-end безпеці, BlackBerry UEM надає гнучкість у налаштуванні та захист кінцевих пристроїв, дозволяючи вашим співробітникам залишатися на зв'язку з можливістю безпечної роботи практично з будь-якого пристрою, в будь-якому місці.

Illustration

BlackBerry® Enterprise Identity 

Реалізує поняття "довірених пристроїв" та єдиної точки входу (SSO). Уніфікує та спрощує доступ до хмарних служб, таких як Microsoft® Office 365™, Salesforce®, Google Apps™, BlackBerry® Workspaces або багатьох інших програм та служб на основі SAML.

ВІДЕО

Illustration

Безпечний робочий день із контейнером BlackBerry UEM. Демонстрація на Windows 10 та macOS пристроях

Illustration

Безпечний робочий день із контейнером BlackBerry UEM. Демонстрація на iOS та Android пристроях

Illustration

Обмін, синхронізація та DRM захист файлів у технології BlackBerry Workspaces

Illustration

Роль особистих пристроїв у безпеці компанії

Illustration

Контроль парку пристроїв з єдиної консолі або як приручити діджитал за допомогою UEM

Illustration

Безпека vs користувач: налаштовуємо особистий смартфон для роботи з даними компанії

ОБЕРІТЬ ПАКЕТ, ЯКИЙ ВАМ ПІДХОДИТЬ

BlackBerry Spark UEM Express Suite

Включає управління, розповсюдження та підтримку будь-яких пристроїв (MDM) і додатків (MAM) з єдиної консолі, поставляється разом з унікальною технологією контейнеризації BlackBerry Dynamics, що дозволяє співробітникам компанії користуватися захищеними клієнтами (браузер з вбудованим тунелем для доступу до веб-ресурсів, поштовий клієнт, шифроване сховище даних, інтеграція з корпоративними репозиторіями, зручний додаток “завдання” та підключення до сервісів миттєвих повідомлень)

BlackBerry Spark UEM Suite

Включає всі продукти UEM Express Suite, але в цьому випадку розширює можливості UEM за допомогою додаткових інструментів: організація захищеного тунелю для будь-якого мобільного ПЗ (не тільки всередині BlackBerry Dynamics), системи синхронізації та обміну файлами з включеними DRM політиками, системою 2FA, системою корпоративної ідентифікації користувачів на основі довірених пристроїв або клієнтів (IAM)*.

*кожна з перерахованих систем може поставлятися окремо від базового UEM функціоналу (як окреме рішення як самостійне клієнт-серверне ПЗ)

ВАШІ ПЕРЕВАГИ ПРИ ВИКОРИСТАННІ BLACKBERRY UEM

 • icon

  Спрощений процес активації та налаштування

Процес підготовки пристроїв до відправки, а також підключення BYOD співробітників спрощено до максимуму. Активація програм контейнера BlackBerry відбувається за кілька хвилин за допомогою корпоративного облікового запису або сканування QR-коду.

 • icon

  Єдиний стандарт управління

Адміністратору не треба витрачати багато часу на налаштування та підтримку системи, практично всі типи ОС, моделі пристроїв та типи володіння мають інтуїтивний та структурований список політик та профілів.

 • icon

  Виявлення та повідомлення про захоплення екрана

Можливість виявлення та вжиття заходів у момент операції знімок/запис екрана на пристроях iOS®, Android®, Windows®. Ця можливість посилить захист від витоку даних усередині програм на основі фреймворку BlackBerry Dynamics, а також на рівні самої ОС.

 • icon

  Керований контейнер BlackBerry Dynamics

Можливість зберігання корпоративних даних виключно у шифрованій області
Контроль витоку даних у неконтрольовані додатки
Шифрування в стані спокою, переміщення між додатками при відправленні в мережу
BlackBerry контейнер має унікальну сертифікацію Common Criteria EAL 4+ та багаторічне використання у найвибагливіших галузях (уряд, оборона, розвідка, фінанси)

 • icon

  Аналіз поведінки користувачів на базі ML

Алгоритм машинного навчання дозволяє виявляти аномалії у роботі співробітників: досвід використання ПЗ, підключення до мережі, зміну геолокації та безліч інших атрибутів аналізу. Автоматична реакція на інциденти: блокування робочого контейнера, зміни політик на пристроях, запит на підтвердження особистості.

 • icon

  Додавання водяних знаків на корпоративні файли та програмне забезпечення BlackBerry

Встановлення політики, яка дозволяє відображати водяні знаки з ім'ям користувача, датою та позначкою часу у додатках контейнера BlackBerry, автоматичне виставлення знака на тлі документа під час надсилання зовнішнім співробітникам або контрагентам. Вирішує питання фотографування/запису екрана зовнішнім пристроєм.

 • Глибоко-інтегровані в UEM додаткові продукти BlackBerry

BlackBerry Persona User Behavior Analysis (UBA) - Система аналізу поведінки та виявлення аномалій у роботі користувачів
BlackBerry Messenger Enterprise - Повністю керований месенджер із власною консоллю управління.

Використання власних пристроїв є величезним ризиком інформаційної безпеки компанії. Співробітники компанії заходять у CRM-системи та корпоративну пошту, підключаються до Wi-Fi у громадських місцях, піддаючи дані хакерській атаці.
Єдине керування пристроями або Unified Endpoint Management (UEM) - набір сервісів, які допомагають забезпечити контроль та захист усіх девайсів співробітників компанії.

Але вибір конкретного вендора та процес впровадження може викликати безліч питань. Ми взяли інтерв'ю у Костянтина Расторгуєва, CISO однієї з українських компаній, яка розповіла про свій досвід використання UEM рішень різних виробників.
У 12 хвилин вмістили завдання, які стояли перед ІБ-фахівцями компанії, процес вибору рішення, можливості та переваги UEM рішень, етапи тестування, впровадження та багато іншого.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ / ДЕМО / ДІЗНАТИСЯ ВАРТІСТЬ

Заповніть форму нижче та наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Дякую!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.